המרות דיגיטליות

פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו רוצים לצפות בסרטים ישנים, חתונות, בר מצוות שהוקלטו על מקלטי וידאו ישנים אולם אין לנו את האמצעי המתאים על מנת להקרין את הסרטונים הללו ובכדי שנוכל בכל זאת לצפות בהם אנו זקוקים לבצע המרה של קלטות אלו לדיסק או המרה לקובץ דיגיטלי.

 

במקרים רבים אנו רוצים להמיר אלבומי תמונות שלמים ולהעלות אותם כקבצים איכותיים למחשב, רק PC-CANVAS מבטיחים לכם להגן על התמונות האישיות שלכם וכמובן לשמור על הפרטיות שלכם ולהפוך כל קלטת וידאו או אלבום לקבצים דיגיטליים למחשב או לצפייה ב DVD.

 

PC-CANVAS מזמינה אתכם להתרשם ממגון פתרונות להפיכת כל אלבומי תמונות בלויות או חדשות לדיסק שנשמר בקלות רבה או קובץ מחשב הניתן לשכפול וגיבוי בקלות רבה מאוד.

 

ב PC-CANVAS המרות דיגיטליות נעשות בעזרת מכשירים חדשניים איכותיים וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות איכות מקסימלית של המרות דיגיטליות.

 

הצטרפו עוד עכשיו למהפכה הדיגיטלית של PC-CANVAS ובכך תוכלו להבטיח את שמירת כל האלבומים או הסרטים שלכם על גבי קבצים בתקיית מחשב או על גבי דיסק פשוט לאיחסון, ועמיד לאורך זמן רב.

 

פתרונות ההמרה הדיגיטלית של PC-CANVAS מאפשרים לכם לנצור היטב ובקלות רבה את כל הזכרונות הכי פרטיים שלכם ובכמה עותקים ובאיכות בלתי מתפשרת הגבוהה ביותר שניתן למצוא כיום.

 

פתרונות ההמרה הדיגיטלית של PC-CANVAS מאפשרות בעזרת טכנולוגיה מתקדמת להפוך כל אלבום דיגיטלי לשקופיות לצורך הקרנה על גבי מקרן או שקופיות לכל מטרה.

 

אנו ב PC-CANVAS נלווה אתכם לאורך כל התהליך של המרת אלבומים שלמים או קלטות וידאו ביחס חם ואישי, כמובן תוך שמירה על הפרטיות שלכם.