הדפסה על קנבס פתח תקווה

pc-canvas הינה החברה המובילה ביותר בתחום הדפסה על קנבס, אנו שמים דגש כל העת על איכות בלתי מתפשרת של הדפסה על קנבס ובמחירים נוחים לכל דורש.

אנו  ב-  pc-canvas מתחייבים למבצעים מיוחדים וחסרי תקדים אמנת השירות שלנו מחוייבת אף היא לשרותיות ברמה גבוהה ביותר, אדיבות ויחס אישי חם.

אנו ב – pc-canvas נעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת עבור יקירכם בין אם זו הדפסה של ברכה או קולאז' מרהיב כמתנה לכל אירוע.

 

חייגו 03-5707454 עוד עכשיו
ותהנו משירות הדפסה על קנבס

במחירים חסרי תקדים

מחירון הדפסה על קנבס


את ההדפסה על קנבס אנו מבצעים באיכות הגבוהה ביותר הקיימת היום  וזאת תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר להדפסה ובאמצעות מדפסת  אפסון Epson Stylus Pro 9890 הנותנת מענה איכותי חסר פשרות בעלת תשעה צבעים לקבלת טווח הצבעים המקסימלי ובקרת הדפסה להנצחה מושלמת של הרגעים היפים ביותר של חייכם.

הדפסה על קנבס מבית  pc-canvas הינה הדפסה מהאיכותיות ביותר שניתן למצוא כיום, איכות ההדפסה היא שתקבע את עמידות ההדפסה לאורך השנים והיא מתבצעת ע"י מיטב המומחים כך שכל תמונה שלכם זוכה לייחס וטיפול אישי.

ניתן לבצע ב- pc-canvas הדפסה על קנבסים בגדלים שונים ובצורות שונות וזאת על מנת להבטיח לכם שתקבלו את המענה הטוב ביותר עבור הדפסת התמונות שלכם ביעילות, באיכות מירבית וכמובן במחירים נוחים.

pc-canvas מזמינים אתכם להצטרף למאות ואלפי הלקוחות המרוצים שלנו אשר נהנים מאיכות הדפסה על קנבס בלתי מתפשרת במהירות ביעילות ובעיקר במחירים נוחים וחסרי תקדים.