תמונת על קנבס

תמונות על קנבס לבית, לעסק ולמשרד

 

חברת PC-CANVAS מציעה ללקוחותיה הדפסת תמונות על קנבס מעוצבות ומקוריות. ההדפסות מבוצעות בהתאמה אישית מלאה ובאיכות מעולה עבור מחירים תחרותיים ומשתלמים, ועם שירות אדיב וקשוב.

 

לשדרג את הבית עם תמונות על קנבס

 

תמונות מעוצבות עם הדפסה על קנבס שחברתנו מספקת מהוות אמצעי מרהיב , איכותי ולא יקר לשדרוג הבית, והפיכתו לבעל אמירה אישית וייחודית. למעשה, תמונות אלו יכולות להשתלב בכל חלל בבית בהתאמה מלאה מבחינת גודלן והדימוי המעוצב על גביהן. בין היתר, הדפסים על קנבס מהווים תוספת נפלאה לסלון הבית, למשל באמצעות תמונת קנבס גדולה ומרהיבה של נוף טבעי או אורבאני, או מספר תמונות קטנות המעוצבות בהתאם לנושא אחד מרכזי. כמו כן, תמונות אלו יוסיפו נופח איכותי ומעוצב לחלל המטבח עם דימויים שונים הקשורים לנושאי אוכל ואיכות חיים. בנוסף, הן יהוו מתנה לילדים מקורית ומשמחת אשר תוסיף לקישוט ועיטור חדרם באופן המותאם לעולמם האישי ולתחומי העניין שלהם.

 

תמונות קנבס לעיצוב ומיתוג בתי עסק ומוסדות

 

מלבד שימוש אישי, הדפסות של תמונות על קנבס מתאימות גם לצרכי בתי עסק ומוסדות, כדוגמת משרדים, מסעדות, חברות הייטק, חנויות, מוסדות חינוך ומרפאות. הן יאפשרו להציג ולהעביר את מסרי החברה או הארגון באופן מכובד ואיכותי, אשר יתרום לשדרוג עיצובו של המקום ולמיתוגו.

 

הזמנת תמונות קנבס מעוצבות

 

להזמנת תמונות על קנבס לבית, למשרד לבית עסק או למוסד בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת שירות מקצועי שילווה אתכם לאורך הליך ההפקה, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם PC-CANVAS בטלפון 03-5707454.