מתנות עם הדפסה

מתנות עם הדפסה אישית

 

בחיפוש אחר מתנה מושלמת ליום הולדת אנו שואפים לשלב מוצר איכותי ושימושי ביחד עם נופח אישי, שכולם מתאימים לאופי וצרכי בעל השמחה. למען מטרה זו, אנו בחברת PC-CANVAS מבית סטודיו עמרם מציעים ללקוחותינו מבחר איכותי ומגוון של מתנות עם הדפסה אישית. המתנות מתאימות לכל גיל ולכל אירוע, מילדים ובני נוער ועד למבוגרים וקשישים, ומוצעות עם שירות אישי עבור מחירים אטרקטיביים. הן כוללות הדפסה על מגוון מוצרים לרבות קנבס, חולצות, כריות, כוסות ואפילו שעונים.

 

הדפסות באיכות הגבוהה ביותר

 

היכולת שלנו לספק מתנות עם הדפסות איכותיות נשענת על מספר גורמים עיקריים:

  • ניסיון רב בתחום ההדפסות מאפשר לנו לספק הדפסה על מתנות בהתאמה אישית מלאה ובאיכות נטולת פשרות.
  • ציוד מתקדם – כולל מדפסת דיגיטלית מקצועית Epson Stylus Pro 9890 המספקת תמונות איכותיות עם טווח צבעים מקסימאלי ובקרת דפוס מלאה.
  • צוות מיומן ומסור – מבצע עבודתו על הצד הטוב ביותר ומבטיח שכל הדפסה היוצאת תחת ידיו תהיה לא פחות ממושלמת.
  • שירות מקיף ואדיב – אנו מלווים את הלקוח באופן קשוב וסובלני בכל תהליך בחירת והתאמת תמונה למוצר לשביעות רצונו המלאה.

 

מגוון אפשרויות להדפסה על מוצרים

 

עימנו תזכו להמון אפשרויות של תמונות מודפסות על גבי מוצרים, הכוללות בין היתר:

  • הדפסה על קנבס – מי שרוצה להעניק ליקרים לו מתנות עם הדפס בלתי נשכחות, איכותיות וייחודיות, יכול לבחור בהדפסות תמונה אישית על קנבס. התמונות מסופקות עם הדפסה באיכות גבוהה ביותר ומותאמות באופן אישי לכל הזמנה. לדוגמא, תוכלו לבחור בתמונה של בעל השמחה לבד או עם קרוביו, בקולאז' מרהיב, או בצילום בעל משמעות למקבל הקשור לעולמו ותחביביו החל מצילום של חיית מחמד אהובה ועד לאתר נופש עם ערכים סנטימנטליים.
  • הדפסה על חולצות – הדפסות שמתאימות לשלל סיבות למתנות אישיות וקבוצתיות, לרבות הדפסות עם אמירה אישית, וזאת בכל סוגי חולצות לרבות טישרט, קפוצ'ון, פולו, או חולצות מנדפות זיעה.
  • הדפסות מוצרים נוספות – כמו כוס מודפסת כמתנה אישית ומשעשעת לבן זוג, הורה או סבא וסבתא. בנוסף, אנו מספקים הדפסות על מוצרים כגון שעונים, כריות או כול פריט אחר.

 

הזמנת מתנה מודפסת

 

להזמנת מתנות מודפסות באיכות גבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים, השאירו את פרטיכם באתר או התקשרו אל חברת C-CANVAS לטלפון 03-5707454. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם עוד מידע בנושא.