מתנות לועדי עובדים

מתנות לועדי עובדים לחגים – מחירים ואיכות ללא תחרות

ועדי העובדים הם אלו שדואגים למתנות לעובדים יחד עם הטבות. לרוב, לקראת כל חג נוהגים המעסיקים לחלק מתנות חג לעובדים. כיום, הרבה מעסיקים בוחרים לחלק לעובדים תלושים יחד עם שי קטן לחג. ההקפדה לחלק מתנות לצד התלושים הופכת את השי לחג אישי יותר. ההעדפה של רוב המעסיקים היא מתנות לועדי עובדים המשרתות גם את טובת החברה. הדרך בה תצליחו לעשות זאת היא בחירת מוצרי קידום מכירות כמתנה לעובדים.
היום אפשר להפוך מתנות "שוות" לעובדים למוצרי קידום מכירות. איך עושים זאת? הטכנולוגיה החדישה מאפשרת הדפסה על כל סוגי המוצרים. כך למשל, תוכלו להזמין מתנות לועדי עובדים לראש השנה עם הדפס ברכת "שנה טובה" או "חג שמח". על המתנות אפשר וכדאי להדפיס גם את לוגו החברה.

אלו מתנות כדאי לבחור?

הבחירה הנכונה תהיה כזו התואמת את המרכיב האנושי. עליכם לשאול את עצמכם האם רוב העובדים שלכם מבוגרים, צעירים, בעלי משפחות, מתחת לגיל נישואין, דתיים, גברים או נשים. כך למשל, במקומות עבודה בהם רוב צוות העובדים צעיר כדאי יהיה לחלק גם מתנות ליום האהבה ומתנות לקראת השנה האזרחית.

יריד מתנות לועדי עובדים אונליין

עידן האינטרנט מאפשר לכם רכישת מתנות לועדי עובדים במהירות ובקלות מבלי לצאת מהמשרד. דרכנו תוכלו להזמין מתנות מודפסות לועדי עובדים בקלות, במהירות, בזול וללא פשרות איכות. קנייה אונליין חוסכת לכם זמן וכסף. מראש מוצגים בפני הועד רק מתנות התואמות את התקציב אותו קבעתם אתם. המחירים אונליין יהיו לרוב זולים יותר בהשוואה למחירים בחנויות. קנייה אונליין היא הדרך ליהנות מכל העולמות : גם מחירים זולים, גם הזמנות מהירות פשוטות וגם מבחר רב של מוצרים.

מענה מהיר ויעיל לכל שאלה

הזמן שלכם יקר לכם וגם לנו, דרכנו ניתן לבצע הזמנות של מתנות לעובדים עם אפשרות להדפסת לוגו החברה על גבי המתנה. הבחירות הפופולריות כמתנות לעובדים הן תיקים, עטים, חולצות, כוסות ועוד. יחד עם ההוקרה על ההשקעה שלכם בעובד, אתם מצליחים גם לחזק את המיתוג ולקדם את תדמית החברה. לקבלת פרטים נוספים וביצוע הזמנות מהירות לחג הקרוב, צוות PC-CANVAS זמין בעבורכם, חייגו : 03-5717454.

Leave a comment