הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות – תשובות לשאלות נפוצות

הקפה של הבוקר במשרד יהיה הרבה יותר טעים כאשר הוא מלווה בזיכרון קסום של חופשה רומנטית, יום של כיף בפארק, אירוע משפחתי או חיות המחמד. הדפסה על כוסות מאפשרת לכם לעצב בעצמכם את ספל הקפה שלכם. כוסות מודפסות תהיינה מתנה מלאה ברגש, אהבה והשקעה. כל אחד, בכל גיל, ישמח לקבל כוס עליה מודפסת תמונה שלו עצמו או תמונה של אדם אהוב. במחיר סמלי שווה לכל כיס תצליחו לשמח ולרגש עם מתנה מקורית שימושית.

אלו תמונות אפשר להדפיס על כוסות?

כל תמונה משפחתית, רומנטית או אישית בה תבחרו אנחנו נוכל להדפיס בעבורכם על כוסות. כדאי לבחור בתמונה איכותית, מוארת וחדה.

כיצד מתבצעת ההדפסה?

הדפסה על כוסות מתנה חייבת להיות הדפסה איכותית ביותר. רק כך נוכל להבטיח עמידות ארוכת טווח גם במגע עם נוזלים קרים וחמים. אנחנו בחברת PC-CANVAS מבצעים את ההדפסה בעזרת מדפסות איכותיות עם דגש על קשת רחבה של צבעים. איכות ההדפסה באה לידי ביטוי באיכות התמונה, ככל שהמדפסת יותר טובה, כך התמונה תהיה חדה, צבעונית ומבריקה.

על גבי אלו כוסות אפשר להדפיס?

ההדפסה אפשרית על גבי כל סוגי הכוסות החל מכוסות רחבות לקפה ועד כוסות צרות יותר עם ידיות מיוחדות. לכל הדפסה על כוסות מחיר שונה בהתאם לעלויות של הכוס ומספר הכוסות המבוקש.

האם אפשר להשתמש בכוסות לשתייה חמה?

הספלים בהם אנחנו משתמשים להדפסה הם ספלים איכותיים המיועדים לשתייה קרה וחמה. תוכלו לעשות שימוש קבוע בספל, למלא אותו בממתקים או להציג אותו לנוי במשרד או בבית. ניתן להדפיס על גבי כוסות זכוכית שקופה, כוסות זכוכית חלבית וכוסות חרסינה.

למי זה מתאים?

הדפסה על כוס היא הדרך לומר " אני אוהב אותך" לבן/בת הזוג, לאימא או אבא, לסבא או סבתא, לחברה טובה. יחד עם התמונה המודפסת תוכלו לשלב גם הקדשה אישית. כוס מודפסת תהיה מתנה נהדרת ליום הולדת בכל גיל. אם אתם לא יודעים מה לקנות לו/לה במתנה ליום הולדת, כוסות מודפסות הן רעיון מצוין, מקורי וגם לא יקר. לקבלת פרטים נוספים, מחירים והזמנות צרו קשר – 03-5707454

Leave a comment