כמה עולה תמונת פספורט

צילום ופיתוח תמונת פספורט במחיר משתלם

 

חברת  PC-CANVAS,המתקדמת והמוערכת מעניקה ללקוחותיה מגוון שירותי צילום איכותיים,  הכוללים מכירת מוצרי צילום, המרות דיגיטליות והדפסות על מוצרים, לרבות הדפסת תמונות קנבס. כמו כן, אנו מספקים מגוון שירותי צילום ופיתוח הכוללים בין היתר צילום ופיתוח של תמונות פספורט עבור מחיר משתלם במיוחד. את תמונות הפספורט אנו מצלמים באופן מקצועי ומדויק עבור צרכים שונים, כולל צילומים לדרכון ישראלי, זר או ויזה לאמריקה.

 

כמה עולה לעשות תמונת פספורט

 

אם אתם שואלים כמה עולה לעשות תמונת פספורט עם חברתנו, התשובה היא – לא הרבה. אנו מבקשים מחיר של עשרות שקלים בודדים עבור צילומי פספורט לדרכון או תעודת זהות ישראלית, ועבור דרכון זר או ויזה אמריקאית. את תמונות תקבלו במקום עצמו עם מספר עותקים ונרתיק לאחסונן, וזאת לצד שיורות אדיב, מהיר ויעיל. אגב, אם אתם רוצים להיות בטוחים כמה עולה תמונת פספורט הינכם מוזמנים לערוך השוואת מחירים בין בתי עסק מקצועיים אחרים, ולהבין שעם רמת המקצועיות והשירות שאנו מספקים לא תמצאו מחיר משתלם יותר.

 

תמונות פספורט מקצועיות בהתאם לדרישות המדינה

 

היכולת שלנו לספק תמונות פספורט מקצועיות באיכות גבוהה ביותר נשענת על ידע וניסיון של מעל לשלושה עשורים בתחום, המגובה במכשור וציוד מתקדם וחדשני ביותר. בין היתר, יש לנו את כל הידע והיכולות על מנת להפיק תמונות פספורט לדרכונים בהתאם לדרישות אותה מדינה. במרבית המדינות הדרישה הינה לצילום עדכני של הפנים שהינו חזיתי, ברור ובהיר, ללא כובע או משקפי שמש, בו נראות שתי האוזניים וצבע העיניים ברור. כמו כן, במדינות עם דרכון ביומטרי הדרישה היא לתצלום ניטראלי ללא הבעות פנים עם פה סגור שאינו מחויך. בנוסף, כל מדינה קובעת מהו גודל הצילום המבוקש ויש לה לעיתים קרובות דרישות ספציפיות משלה. כך למשל, במדינת ישראל קיימת דרישה לתצלום עבור דרכון עם רקע בהיר נטול צללים, ואילו לדרכון או ויזה אמריקאית חשוב שהפנים יכסו לפחות חמישים אחוזים משטח התמונה ושמצולם עם שיער ארוך יאסוף אותו.

 

לצילומי פספורט מקצועיים במחיר משתלם

 

המעוניינים בצילומי תמונות פספורט במחיר משתלם עבור כל צורך ומטרה,  צרו קשר עם חברת PC-CANVAS בטלפון 03-5707454.