המרת קלטת וידיאו לדיסק

שירותי המרת קלטת וידאו לדיסק

 

חברת PC-CANVAS מספקים מגוון שירותי צילום והדפסה, הכוללים צילום ופיתוח תמונות, מגוון מוצרי צילום והדפסות על גבי שלל סוגי מוצרים לרבות הדפסות על קנבס. בנוסף, אנו מספקים שירותי המרת קלטת וידאו לדיסק עבור מחיר משתלם במיוחד.

 

הצורך בהמרת קלטות וידאו לדיסק

 

לכל אחד יש בארון קלטות וידאו ישנות המתעדות אירועים חשובים בחיים כמו חתונה, בר מצווה, בריתה, טיול לחו"ל ופגישת מחזור. צילומים אלו ונוספים מחזיקים לעיתים קרובות ערך סנטימנטאלי ואישי חשוב ביותר, שאין לו תחליף. ואולם, במציאות של ימינו עם התפתחות הטכנולוגיה, מכשירי וידאו הפכו למוצר ארכאי שאינו בשימוש. כפועל יוצא מכך, אנשים רבים מוצאים את עצמם מחזיקים בקלטות וידאו חשובות ללא אמצעי מתאים להקרנתן או הפצתן. למען מטרה זו חברתנו מספקת שירותי המרת קלטת וידאו לדיסק במחיר מצוין ובאופן יעיל מקצועי.

 

שירותי המרת קלטות

 

עימנו תזכו בהמרת קלטת וידאו לדיסק או לקובץ דיגיטלי באופן מקצועי ויעיל. ההמרות מסופקות עבור קלטות בודדות או אלבומים שלמים ויאפשרו צפייה בתכניהם בטלוויזיה באמצעות מכשירי די.וי.די או דרך המחשב. את הדיסקים עצמם תוכלו להעלות למחשב, לקבל בכל מספר עותקים מבוקש ולזכות בגיבוי מלא ועמיד עבורם.

 

המרות דיגיטליות מקצועיות

 

היכולת שלנו לספק המרות דיגיטליות איכותיות נשענת על מכשור וציוד מתקדם וחדשני, המאפשר לבצע המרות של קלטות וידאו באיכות אופטימאלית. ההמרות מוצעות עבור צרכים שונים לרבות המרת הקלטות לדיסקים לקבצים דיגיטליים, ועוד מגוון צרכים נוספים כדוגמת המרת אלבום דיגיטלי לשקופיות. חשוב לציין שהליכי ההמרה מבוצעים באופן יסודי ומאורגן על ידי צוות מנוסה, מיומן ומסור, המבין את הערך הרב של קלטות אלו עבורכם וידאג לשמרן ולהעביר את תכניהן על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

 

הזמנת שירותי המרת קלטות וידאו

 

להזמנת שירותי המרת קלטות וידאו במחיר משתלם עבור כל פורמט מבוקש, בין אם לדיסק או לקבצים דיגיטליים, ולקבלת מידע נושא וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את הפרטים שלכם באתר החברה או צרו קשר עם PC-CANVAS בטלפון 03-5707454.