המרת קלטת וידאו לדיסק פתח תקווה

שירותי המרת קלטת וידאו לדיסק בפתח תקווה

 

אם יש לכם קלטות וידאו ישנות מימים עברו, שאת תכניהן אתם רוצים לשמר ולאפשר הקרנות באמצעים עכשוויים, כדאי שתדעו שאינכם חייבים לנסוע רחוק לקבלת שירות מקצועי ואיכותי. בחברת PC-CANVAS מבית סטודיו עמרם, תזכו לשירותי המרת קלטות וידאו ברמה המקצועית הגבוה ביותר בארץ. זאת לצד מגוון שירותים מתקדמים נוספים לרבות צילום ופיתוח תמונות, המרת קבצים דיגיטליים, מכירת ציוד צילום וביצוע הדפסות על גבי שלל מוצרים כולל הדפסות איכות על קנבס.

 

המרות קלטות וידיאו למגוון צרכים

 

אנו מתמחים בביצוע המרות קלטות וידאו למגוון צרכים אישיים ומקצועיים. ייתכן למשל שתרצו להמיר קלטות אישיות מימי ילדותכם, מהחתונה שלכם או של הוריכם, מטקס סיום או מטיול לחו"ל. ואולי את הקלטות תרצו לחדש לשימוש אישי או כמתנה יקרת ערך עבור הקרובים לכם. בנוסף, המרת קלטות נדרשת גם לגורמים מקצועיים ומוסדיים המעוניינים לחדש ולשמר תכנים שונים שנשמרו על גביהן. מדובר בתכנים כדוגמת סרטוני הסברה והדרכות, סרטוני פרסומת ותדמית, או סרטונים מאירועי חברה ישנים.

 

הזמנת שירותי המרת קלטות וידאו

 

להזמנת המרת קלטת וידאו לדיסק בפתח תקווה, המוצעת במחיר משתלם במיוחד, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם חברת PC-CANVAS בטלפון 03-5707454. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מידע נוסף בנושא.