הדפסת תמונות על מוצרים

הדפסת תמונה על ספל – מתנה מקורית ושימושית

אנו בחברת PC-CANVAS מספקים שירותי הדפסת תמונות על מוצרים באיכות מעולה. בין היתר, אצלנו תוכלו להזמין הדפסות על גבי קנבס, על גביע, חולצות, כריות ושעונים. בנוסף, אנו מספקים הדפסת תמונה על ספל ברמה גבוהה ביותר ועבור מחיר משתלם במיוחד.

מתנה אישית, מקורית ושימושית

בחירה בהדפסת תמונה על גבי ספל מעניקה ללא ספק מתנה אישית, מקורית ושימושית שכל אחד ישמח לקבל, בכל גיל ולכל מטרה. איכויות אלו מתקיימות מעצם קבלתה של כוס יפה עם עיצוב אישי הקשור לבעל השמחה, בין אם תמונה שלו או של מקורביו. זאת באמצעות טקסט אישי ומשעשע או כל תמונה, צילום או דימוי מבוקש אחר המעיד על קירבה ואהדה. בנוסף, רמת ההפקה שאנו מספקים הינה גבוהה במיוחד ומבטיחה קבלת מוצר מרהיב ואיכותי. כפועל יוצא מכך, הדפסות אלו נפלאות כמתנת יום הולדת אישית לילד, בן זוג, חבר או קרוב משפחה. כמו כן, היא תתקבל בשמחה כאות הערכה וחיבה על ידי עמית או בוס במקום העבודה, ובנוסף מוצרים אלו מהווים מתנות קבוצתיות נהדרות למשל עבור סיום טירונות, קורס או בית ספר.

הזמנת כוסות מודפסת

להזמנת כוסות מודפסות או כל מוצר מודפס אחר במחיר אטרקטיבי, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם PC-CANVAS בטלפון 03-5707454. אנו נשמח לשוחח עמכם ולמסור לכם עוד פרטים ומידע בנושא.