הדפסה על קנבס מחיר

הדפסת תמונה על קנבס מחיר משתלם במיוחד

PC-CANVAS מבית סטודיו עמרם מציעה ללקוחותיה מבחר שירותים מתקדמים, הכוללים צילום ופיתוח תמונות, שלל מוצרי צילום, המרות דיגיטליות והדפסות על גבי מגוון סוגי מוצרים. זאת לרבות הדפסת תמונה על קנבס עבור מחיר אטרקטיבי במיוחד ובאיכות גבוה ביותר ונטולת פשרות.

בחירת חברה להדפסות על קנבס

בעת חיפוש אחר מקום להדפסות על קנבס יש לקחת בחשבון שני גורמים עיקריים, אשר חברתנו עונה עליהם באופן מלא:

  • איכות התמונה אנו מחויבים להדפסות על קנבס ברמה הגובה והמתקדמת ביותר, שנשענת על ניסיון רב שנים בתחום, ציוד ומכונות דפוס מתקדמות וצוות מקצועי ומסור המחויב לאיכות הפקה מדויקת.
  • מחיר הדפסה אנו מזמינים אתכם לבצע עבור הדפסה על קנבס השוואת מחירים בכדי שתבינו שברמת ההדפסה שאנו מציעים המחיר הינו תחרותי ומשתלם ביותר.

מחירון הדפסות על קנבס

אנו מציעים ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים עבור הדפסה על קנבס מחירון משתלם, המפורסם באתר שלנו ומפרט את העלות של כל סוג הדפסה. בין היתר, מחירון זה כולל עלויות הדפסה בהתאם לגודל הקנבס, המתחילות בשמונים ₪ לקנבס קטן ועולות בהתאם לגודל התמונה המבוקשת. כמו כן, המחירון מפרט עלות תוספת של כיתוב, עריכת קולאג' עד עשר או עד שלושים תמונות, ועלות משלוח עד בית הלקוח. יש לציין כי מחירים אלו כבר כוללים מע"מ וכמו כן הם כוללים עלות מתיחה של בד הקנבס על גבי מסגרת עץ משובחת. יתרה מכך, חדשות לבקרים אנו יוצאים במבצעים חסרי תקדים עבור שלל סוגי הדפסות, מוצרים ושירותים שחברתנו מספקת.

איכות במחיר אטרקטיבי

כאמור, אצלנו תזכו עבור הדפסה על קנבס למחיר משתלם במיוחד וזאת מבלי שתדרשו להתפשר על איכות ההדפסה. מקור האיכות טמון במכונות דפוס וציוד מתקדם, בידע וניסיון רב בתחום ההדפסות בכלל ובהדפסות על קנבס בישראל, דבר הניכר בגישת עבודה מקצועית ויסודית. הגישה הרצינית שלנו מתחילה בתכנון קפדני של התמונה בהתאם לרצונות הלקוח, וממשיכה לפיקוח קפדני וביקורת איכות נטולת פשרות עבור מוצרי הדפוס שלנו.

הזמנת הדפסות על קנבס

להזמנת הדפסות איכות על קנבס במחיר אטרקטיבי ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם PC-CANVAS בטלפון 03-5707454.