הדפסה על בד קנבס

הדפסת תמונות על בד קנבס באיכות הגבוהה ביותר

 

חברת PC-CANVAS  מעניקים שירותי צילום והדפסה מתקדמים, הכוללים צילום ופיתוח תמונות, הדפסה על מוצרים שונים, המרות דיגיטליות ומכירת מוצרי צילום. מבין שירותים מגוונים אלו מושם דגש מיוחד על הדפסת תמונות על בד קנבס באיכות גבוהה ביותר, ועבור מחיר אטרקטיבי במיוחד.

 

שירותי אישי לשלל צרכים ומטרות

 

חברתנו מספקת לציבור לקוחותיה העסקי, המוסדי והפרטי שירותי הדפסה על בד קנבס מתקדמים ואיכותיים. הדפסות אלו משמשות לצרכים ומטרות שונות ומהוות גם מתנה מקורית ונפלאה לאנשים החשובים לכם. בין היתר, תמונות אלו מתאימות כמתנה ליום הולדת, בר מצווה, מתנה ליולדת, בן זוג או כעיטור מרהיב אסטטי ושיווקי לחברה או הארגון שלכם. הן מוצעות במגוון גדלי בד, עם בחירת תמונות מקבצים אישיים או ממאגרי תמונות גדולים, ועם שלל תוספות לרבות הדפסות קולאג' והוספת כיתוב. כמו כן, על מנת להעניק לכל לקוח את המוצר הטוב ביותר המתאים במדויק לצרכיו אנו מעניקים לכל אחד שירות אישי, קשוב ואדיב, העונה בקפידה לצרכים מבוקשים ולשביעות הרצון המלאה.

 

הדפסות איכות מקצועיות

 

היכולת שלנו לספק הדפסה על בד קנבס באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש נשענת על ניסיון רב שנים בתחום, ציוד ומכונות צילום הטובות ביותר בשוק, המופעלות על ידיי צוות מקצועי ומסור. הצוות שלנו מחויב לביקורת איכות לאורך כל הליך ההדפסה ועד לקבלת מוצר ברמות ביצוע וגימור מושלמות.

 

הזמנת הדפסות על קנבס

 

להזמנת הדפסות על קנבס באיכות גבוהה במיוחד, עם מחיר אטרקטיבי ושירות אישי, ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם PC-CANVAS בטלפון 03-5707454.